AK PARTİ İMAMOĞLU’NA ÇIKARMA YAPTI

Ak parti ilçe başkanı Hakkı Doğaner koordinatörlüğünde düzenlenen mahalle toplantısı mitinge dönüştü. Ak parti Genel başkan yardımcısı ve parti sözcüsü Eski bakan Ömer Çelik, Ak parti Adana milletvekili ve Adayı Ahmet ZENBİLCİ, Ak parti gençlik kolları başkanı ve milletvekili adayı Mustafa YILDIZ ın katıldığı toplantı miting havasında geçti.

Ak Parti Milletvekili ve Adayı Ahmet ZENBİLCİ; ” Ben İmamoğlu evladı olarak, sorunlarını bilen ve çözüm noktasında büyük kısmı çözülmüş, eksik kalan hizmetler ise hızla seçimler sonra devam edecek İlçemize yapılacak her yatırımın bundan önce takipçisi olduğumuz gibi bundan sonrada takipçisi olup, Yedigöze sulama projemiz ile sulanmamış topraklarımız kalmayacak çiftçimize yapılan mazot ve gübre desteklemeleri ile Toplu konut alanında hizmetlerimiz için yer tespiti yapıldı Fakat 6 şubatta yaşadığımız deprem felaketinden dolayı gecikmeye uğradı en kısa sürede planlaması yapılıp TOKİ konutları yapımı noktasında bakanlığımız ile faaliyete alacağız. Ak parti ve Genel başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN vermiş olduğu sözleri bir bir gerçekleştirdi. Bu hizmetlerin hızla karara bağlanmasının tek sebebi parlementer sistemin ortadan kalkması ve Cumhurbaşkanlığı sisteminin gelmesi ile olmuştur. Ama karşımızda olan muhalefet sadece ülkenin zararına olmuş, terör örgütleri ile aynı dilden konuşan Atatürk çizgisinden uzaklaşmış tek amacı gelişen Ülkemizi bölme ve parçalamaya odaklanmış, PKK terör örgütlerinin mensuplarına özgürlük naraları atmaya başlamıştır. Bütün kazanımların kaybedilmesi için istikrar ın devamı için oylarınıza talibim.” dedi. İmamoğlu ilçesine yapılan yatırımlar hakkında ve bundan sonra yapılacak hizmetler hakkında bilgi veren Çelik; ” Bu zamana kadar bereketli toprakları susuz bırakanlar , hizmet yapmayanlar karşımıza ancak bir kuru soğan fiyatları üzerinden siyaset yapmaya ve milletimi üzerinde yalan siyasetine soyunmuş muhalefet, Karşısında ile Yatırımlar ile çığır açmış, terörü bitirme noktasına getirmiş, savunma sanayisinde 0/0 95 yerlilige ulaşmış, kendi İHA, SİHA , ATAK helikopteri, tanklarından , yerli otomobilinizde kadar hizmetler yapmış Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN var ” dedi.

Bakan Ömer Çelik ve Milletvekili Ahmet ZENBİLCİ yapılan toplantının miting havasında geçmesi ve yapılan katılımın yoğun olmasından dolayı ilçe başkanı Hakkı Doğaner’e teşekkür ederek memnuniyetleri bildirdi.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s